Salsa Tarnowo Podgórne, Dąbrówka

Aktywność fizyczna to doskonały sposób na cieszenie się piękną sylwetką oraz doskonałym samopoczuciem. Warto przy tym wybierać takie jej formy, które przyniosą Ci satysfakcję i radość. Z pewnością jedną z przyjemniejszych z nich jest taniec. To doskonały sposób na poznanie własnego ciała, wypracowanie sobie naturalnej gracji oraz miłe spędzenie czasu w otoczeniu muzyki. Serdecznie polecamy zwłaszcza ten rodzaj tańca, którym jest salsa.


W wirze zmysłowych wrażeń


Salsa jest dziś popularna niemalże na całym świecie. Uznawana za taniec latynoamerykański, wywodzi się z Karaibów. Stanowi mieszankę kroków i warstwy muzycznej charakterystycznych dla wielu rozmaitych gatunków i stylów tańca. Jednocześnie jest bardzo dobrze przemyślana i w wyjątkowy sposób oddziałuje na zmysły. Przeznaczona dla dwóch osób, w poszczególnych figurach i ruchach, zawiera sporą dawkę uwodzicielskiej i sensualnej energii, która potrafi wzniecić między tancerzami prawdziwe iskry namiętności!W naszej szkole tańca niedaleko Tarnowa Podgórnego i Dąbrówki tempo jest dynamiczne, muzyka żywa, wyrazista i dodająca odwagi oraz pewności siebie. Dzięki temu salsa stanowi doskonałą metaforę codziennego życia pary zakochanych, które pełne jest różnorodnych emocji i bogatej ekspresji. Zapewnia przestrzeń do okazywania uczuć i odkrywania własnej cielesności. Jest przygodą, na którą warto się zdecydować, by przekonać się, jak daleko Cię ona zaprowadzi. Jeśli więc interesuje Cię salsa, w okolicy Dąbrówki i Tarnowa Podgórnego znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.


Profesjonalne nauka salsy krok po kroku


Taniec to nasza pasja i robimy wszystko, aby przekazywać ją naszym kursantom. Kadra składająca się z wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów prowadzi zajęcia w taki sposób, by każdy czuł się komfortowo i jak najlepiej przyswajał wiedzę. Zachowujemy idealny balans między teorią a praktyką. Stopniowo wprowadzamy nowe figury, korygujemy błędy i uważnie obserwujemy uczestników kursu, by służyć im pomocą.
Na zajęcia z salsy możesz przyjść solo lub z partnerem. W obu tych przypadkach jesteś tu mile widziany i będziesz bawić się równie dobrze. Jesteśmy otwarci na wszystkich klientów, dlatego prowadzimy grupy różniące się stopniem zaawansowania. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się dołączyć do grupy początkującej, średnio zaawansowanej, czy do zaawansowanej. W końcu każdy moment jest dobry na zdobywanie nowej wiedzy i szlifowanie swoich umiejętności, prawda? Tarnowo Podgórne dzieli od naszej szkoły niewielka odległość, pozwól więc, by salsa z naszą pomocą zapewniła Ci całą moc nowych wrażeń!