Zbliżają się do siebie powoli, a ich spojrzenia i oddechy już są połączone. On przyciąga ją do siebie, są tak blisko. Gdy lekko gładzi jej plecy, ich ciała porywa wyrazisty i sensualny taniec. Są w nim rozedrgani, gorący, ich biodra pulsują w jednym rytmie, a uda splatają. Niesie ich muzyka – raz pulsują blisko i zmysłowo, raz  tańczą wokół siebie jak opętani miłością.

Tak… nie na darmo taniec jest metaforą miłości zmysłowej. Dawniej, a dziś w niektórych kulturach także, uznawany za grzeszny i dozwolony dla dorosłych. Salsa i Bachata pochodzące z gatunku latino są na to dowodem – wyzwalają z ludzi całe pokłady ich zmysłowości i cielesności.

 • Zajęcia z salsy i bachaty dostępne są tylko dla dorosłych 😊 – solo lub w parach.
 • Prowadzi je Yesid Chala Puello
 • Grupy początkujące, średniozaawansowane i zaawansowane
 • Maksymalna wielkość grupy: 18 osób.

Po dniu pełnym napięcia? Zumba! Kolorowo ubrani luzujemy nasze ciała, stajemy naszą grupą ramię w ramię i zrzucamy z siebie cały niepotrzebny balast dnia pracy. Na naszych twarzach szybko pojawią się uśmiechy, gdy w takt rytmicznej muzyki wirują nasze ramiona, biodra, a nogi  w podskokach  wyprowadzają kopnięcia. Czy to jeszcze taniec, czy już fitness? To gimnastyka czy zabawa? Nieważne! Ważne, że po stresie ani śladu, a dookoła same uśmiechy!

Zumba to znakomite połączenie tańca i fitnessu, jest radosna i skutecznie odstresowuje.

 • Zumba (w odróżnieniu od Zumby kids) dostępna w grupach dla dorosłych.
 • Prowadząca: Emilia Nowak.
 • Nie ma grup początkujących ani zaawansowanych, tu potrzeba tylko chęci.
 • Grupy liczą maksymalnie 20 osób.

Sexy ciałko

Gdy idzie po plaży, wzroku nie odrywają od niej i mężczyźni, i kobiety. Sprężyste nogi śmiało zatapiają się w ciepłym piasku, sprężyste pośladki napinają się przy każdym kroku, płaski i umięśniony brzuch zwieńczony jest kołyszącym się i uniesionym biustem. Pod skórą wyprostowanych pleców przy każdym kroku grają mięśnie. A ona wie, że warto było pracować przez cały rok.
Sexi ciałko to autorski program Woman’s Art łączący trening obwodowy z fitnessem. Panie (ale i chętni panowie) pracują w rytm muzyki nad każdą partią swego ciała tak, aby rozwijać je proporcjonalnie i dodawać mu sprężystości.
• Zajęcia dostępne dla dorosłych.
Prowadzi je Hanna Woszak
• Nie ma podziału na grupy zaawansowania
• Grupy liczą maksymalnie 20 osób.

Afro

Duma! To mój syn! Gdy szedł do przedszkola był małym krasnalem gapciem, a teraz stoi na scenie i wpatrzony w instruktorkę Zumby rytmicznie robi wymachy, podskoki i śmieje się przy tym w głos. Tak dobrze jest widzieć, jaki jest sprawny i ile przyjemności znajduje w ruchu!

Zumba dla dzieci to doskonała zabawa. Bez nacisków i ostrych ćwiczeń dzieci krok po kroku poprawiają swoją koordynację ruchową, rozwijają współpracę obu półkul mózgowych, wzmacniają mięśnie… a przecież tylko się bawią.

Gimnastyka artystyczna

Smukłe, dziewczęce ciało i sprawność, od której trudno oderwać wzrok. Wstążka wije się w powietrzu jak unoszona magią , podczas gdy zwinna jak kotka akrobatka jak gdyby nigdy nic robi szpagat, by za chwilę wyskoczyć w powietrze i wylądować miękko, robiąc przewrót w przód. To prawdziwe artystyczne doznanie i piękno młodego ciała w ruchu.

Gimnastyka artystyczna to fascynująca dziedzina sportu wymagająca solidnych, regularnych ćwiczeń, rozciąganie i praca z przyrządami: wstążką, obręczą, maczugami, skakanką i piłką. Daje mocną świadomość własnego ciała i wiarę w swoje siły, wysportowaną sylwetkę i zdrowie.

 • Zajęcia dla dzieci w wieku 5-8 i 9-12 lat.
 • Instruktor Angelika Gumna
 • Grupy dzielimy ze względu na wiek i poziom zaawansowania.
 • Zajęcia odbywają się w grupach do 16 osób.

Jazz

Ma w sobie tyle emocji, gdy tańczy. Mimo młodego wieku potrafi tak przekazać całą opowieść. Jej ciało porusza się lekko i z gracją, ale widać, że ruchy, które wykonuje, wymagają od jej młodego ciała siły i precyzji. Jest taka wrażliwa, wiem, że odnalazła siebie w tym tańcu. Nawet w domy powtarza kroki, wsłuchuje się w muzykę i cała jest tańcem.

Jazz to wymagający gatunek tańca, jest zarazem liryczny i żywiołowy,  zmienny w tempie, silny w wyrazie i pełen gracji. Doskonały dla młodych dziewcząt szukających w tańcu sposobu na wyrażenie siebie.

 • Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat.
 • Instruktor Małgorzata Rychlewicz
 • Grupy dzielimy ze względu na wiek i poziom zaawansowania.
 • Zajęcia odbywają się w grupach do 15 osób.

Balet

Gdy zakłada piękne, różowe, tiulowe tutu już czuje się baletnicą. Wie jak to jest, bo przecież oglądała „Baletnicę” ze trzy razy, a Angelinę Balerinę codziennie przed śniadaniem 😊. Z gracją rozkłada małe rączki, przysiad i wyskok, a potem piruet. Trudno ukryć łzy wzruszenia i dumę, gdy kilkuletnia córka tańczy z taką gracją, a ledwo co uczyła się chodzić…

Balet to taniec klasyczny, uczy dzieciaki prawidłowej postawy, gracji swobody w ruchu i daje im czyste szczęście.