Zdrowy Kręgosłup Tarnowo Podgórne - Instruktorzy

Emilia Nowak

Emilia to serce Woman’s Art, ale przede wszystkim artystka i tancerka. Jest prawdziwą pozytywną petardą  i bombą energii. W Woman’s Art wybrała dla siebie prowadzenie zajęć Zumby dla dorosłych. Mimo że jest wykształconą baletnicą, najbardziej lubi szaleć w rytmach latino.

To gruntownie wykształcona tancerka: w wieku 5-7 lat uczyła się tańca towarzyskiego w Klubie Krąg, a 7-10 szalała w formacji disco tego samego klubu. Okres szkoły podstawowej i średniej to czas wzmożonej pracy, Emilia ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Poznaniu oraz I stopień Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Jeszcze będąc uczennicą, została tancerką Teatru Muzycznego w Poznaniu. Od 2011 r. postanowiła  dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z dziećmi i dorosłymi, dlatego dokształcała się, zdobywając uprawnienia instruktora Zumby, fitnessu i zdrowego kręgosłupa, a także ukończyła studia z Pedagogiki Mediów i Animacji Kultury (studia licencjackie) i uzyskała stopień magistra kulturoznawstwa. W międzyczasie założyła własną, rewiową grupę taneczną „Incanto” oraz przez kilka lat tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca „Lusowiacy”.

Choć występowała na setkach scen, z Teatrem  Muzycznym odbyła tourne po Europie, a nawet Chinach, za swój największy sukces poczytuje sobie założenie szczęśliwej rodziny i  stworzenie szkoły tańca swoich marzeń, czyli Woman’s Art.

Sporo tego jak na  młodą kobietę, aktywną tancerkę, żonę i matkę trójki dzieci, prawda? To dlatego, że Emilia jest niezwykle energiczna, a jej pozytywne nastawienie do życia pozwala jej przenosić góry.

Uwielbia rytmy Salsy i Bachaty, to coś co może tańczyć bez przerwy. Emilia jest otwarta i relacyjna. Lubi ludzi, więc nie jedną integrację, wyjazdy i warsztaty Wam zorganizuje.

Acha, jeszcze ma czas na dobrą książkę, jazdę na rowerze i grę na pianinie.

Małgorzata Rychlewicz

Gosia to nasza specjalistka od tańca współczesnego – tancerka, choreografka  instruktorka, od 15 lat na scenie. Uczy  dzieci i młodzież jazzu, modern jazzu i contemporary. To bardzo ambitna, kreatywna i energiczna osóbka, a przy tym zawsze gotowa na nowe wyzwania. W tańcu i w ruchu wciąż szuka nowych rozwiązań. Dzieciakom daje wiarę w ich własne siły i pomysły, zachęca do improwizacji, ale przede wszystkim uczy konkretnych umiejętności, daje narzędzia, by faktycznie mogły wyrazić siebie.

Szkoliła się u takich sław, jak: Gil Gomes Lil, Julia Spiesser, Lucas McFarlane, Jan Ravnik, Kasia Kizior, Ricky Jinks i wielu innych.

Jest twórczynią wielokrotnie nagradzanych choreografii na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej choreografia „Na Płótnie” została nagrodzona wyróżnieniem Międzynarodowego Festiwalu Tańca w Koninie. Zdobywczyni II miejsca solo na  Ogólnopolskim Turniej Tańca w Luboniu. Zdobyła także wyróżnienie za choreografię „Morskie Opowieści” na Ogólnopolskich konfrontacjach tańca współczesnego CODA, a także trzykrotne zdobyła GRAND PRIX za choreografię na Ogólnopolskim turnieju tańca w Mosinie.

Prywatnie jest życzliwa ludziom, a jej zainteresowania – poezja, sztuki wizualne, literatura piękna – współgrają z jej specjalizacją taneczną. Na dokładkę natomiast coś zadziornego: uwielbia mocną i agresywną piłkę ręczną.

Aneta Biadun

Kinga Zdanowska

Paulina Strzelczyk

Yesid Chala Puello

Yesid to nasz barwny ptak z Ameryki Południowej, oczywiście specjalista od latino. W Woman’s Art. uczy bachaty i salsy, które kocha najbardziej, ale świetnie czuje się też w: chacha, merengue, champeta, reggaeton. Jest bardzo śmiały, wsłuchuje się w drugiego człowieka, a przy tym jest sumienny, odpowiedzialny i cierpliwy – to mieszanka idealna instruktora tańca, prawda?

W Polce (i Europie w ogóle) uczy tańca od 13 lat. Tańczył w zespole tanecznym Yambalo (folklor kolumbijski i latino współczesne) oraz w zespole Ekobios na Universytecie tecnologica de Bolivar. Doskonalił swoje umiejętności na wielu warsztatach w Europie  – Cubamemucho, Afro Cuban festiwal i wielu innych. To starannie wykształcony tancerz, uczęszczał do: Akademii NaAcional de Artes (Bellas Artes), Universytet San Martin oraz do Universytet tecnologica de Bolivar.

Jego największe sukcesy to 2. miejsce w Primavera Salsa Open Wrocław w 2007 r. oraz 2. miejsce Ido Masters w 2008 r.

Yesid po pracy relaksuje się przy dobrej książce albo  grając na Playstation, a gdy ma chęć aktywnie spędzić czas – gra w piłkę nożną.

Hanna Woszak

Hania to nasza specjalistka od zajęć dla dorosłych – sexi ciałko i tancerka latino. To bardzo pozytywna postać, dodająca kobietom mnóstwa energii i wiary w siebie. Jest zadziwiającą mieszanką szaleństwa i odpowiedzialności.

Z Woman’s Art współpracuje od 4 lat. Prowadziła i prowadzi zajęcia z szeroko pojętego fitnessu. Tańczyła w Teatrze Tańca „Sortownia” i w Zespole Pieśni i Tańca Lusowiacy. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz jest certyfikowaną instruktorką fitnessu i trenerką personalną.

Oprócz tańca, prowadzi firmę Malowanki Hanki, w której zajmuje się wizażem i kosmetyką.

Jej praca zawodowa to także jej pasja, więc w prywatnym czasie rozwija swoje umiejętności z zakresu wizażu, ale najchętniej spędza czas ze swoim synem.

Łukasz Banach
Aneta Biadun
Dalia łysek
Daria Seydlewicz
Manuela Marsal Cabitango
Jakub Kornalski Jakub Wieczorek Agata Kurczaba Hanna Janicka
Weronika Parda
Aleksandra Łasek
Paulina Lemańska
Kamila głowacka
Karolina Seifert
Kornelia Szymkowiak
Julia Smektalska
Krzysztof Czapliński
Magdalena Drapała
Paulina Strzelczyk
Justyna Czajka-Rybczonek
Kinga Zdanowska
Julia Antkowiak
Julia Antkowiak

Dbanie o kręgosłup ma ogromne znaczenie. Niestety, utrzymanie go w dobrej kondycji przez lata to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli wykonujemy pracę siedzącą, a aktywność fizyczna jest mocno ograniczona. W sieci można znaleźć mnóstwo porad, jak zadbać o kręgosłup, jednak znaczna część z nich cechuje się niską skutecznością.

Nasz zespół, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził do swojej oferty zajęcia wzmacniające „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym. Dzięki uczestnictwu w nich skutecznie poprawisz postawę.

Zdrowy kręgosłup – Tarnowo Podgórne

Praca siedząca, godziny spędzone przed komputerem, dźwiganie, mała ilość aktywności fizycznej, nadmierne kilogramy – to wszystko bardzo obciąża kręgosłup, czyli oś ciała. W efekcie dochodzi do przeciążeń i dolegliwości bólowych. Aby ich uniknąć, warto zadbać o zdrowy tryb życia oraz wprowadzić do codzienności aktywność fizyczną.

Z tego względu zachęcamy do skorzystania z naszych zajęć „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym. Dzięki nim zadbasz o prawidłową postawę ciała, zmniejszysz lordozę szyjną, a także zapobiegniesz odwodnieniu krążków międzykręgowych i przepuklinie dyskowej. Ponadto zapomnisz o problemach ze schylaniem się czy dolegliwościach bólowych.

Zajęcia „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym – dlaczego warto?

Nasze zajęcia „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o swoją postawę. Spotkania prowadzone są z doświadczoną specjalistką, która podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją, entuzjazmem i energią. Zawsze dba o świetną atmosferę podczas zajęć oraz dokłada wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo.

Ponadto nasza instruktorka chętnie odpowiada na pytania uczestników, doradza i dzieli się swoją wiedzą. Dzięki udziałowi w zajęciach „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym poprawisz swoją kondycję, wzmocnisz kręgosłup oraz zadbasz o prawidłową postawę.

Zdrowy kręgosłup, Tarnowo Podgórne – cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje udział w zajęciach „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym? Sprawdź cennik dostępny na stronie lub skontaktuj się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy Ci informacji o kosztach, odpowiemy na pytania, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości, a także przedstawimy szczegóły na temat zajęć.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej siedzibie. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach „Zdrowy kręgosłup” zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Dzięki regularnemu treningowi z pewnością poczujesz się dużo lepiej oraz skutecznie uchronisz swój kręgosłup przed różnorodnymi dolegliwościami.