Zdrowy Kręgosłup Tarnowo Podgórne - Instruktorzy

Emilia Nowak

Emilia to serce Woman’s Art, ale przede wszystkim artystka i tancerka. Jest prawdziwą pozytywną petardą  i bombą energii. W Woman’s Art wybrała dla siebie prowadzenie zajęć Zumby dla dorosłych. Mimo że jest wykształconą baletnicą, najbardziej lubi szaleć w rytmach latino.

To gruntownie wykształcona tancerka: w wieku 5-7 lat uczyła się tańca towarzyskiego w Klubie Krąg, a 7-10 szalała w formacji disco tego samego klubu. Okres szkoły podstawowej i średniej to czas wzmożonej pracy, Emilia ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Poznaniu oraz I stopień Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Jeszcze będąc uczennicą, została tancerką Teatru Muzycznego w Poznaniu. Od 2011 r. postanowiła  dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z dziećmi i dorosłymi, dlatego dokształcała się, zdobywając uprawnienia instruktora Zumby, fitnessu i zdrowego kręgosłupa, a także ukończyła studia z Pedagogiki Mediów i Animacji Kultury (studia licencjackie) i uzyskała stopień magistra kulturoznawstwa. W międzyczasie założyła własną, rewiową grupę taneczną „Incanto” oraz przez kilka lat tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca „Lusowiacy”.

Choć występowała na setkach scen, z Teatrem  Muzycznym odbyła tourne po Europie, a nawet Chinach, za swój największy sukces poczytuje sobie założenie szczęśliwej rodziny i  stworzenie szkoły tańca swoich marzeń, czyli Woman’s Art.

Sporo tego jak na  młodą kobietę, aktywną tancerkę, żonę i matkę dwójki dzieci, prawda? To dlatego, że Emilia jest niezwykle energiczna, a jej pozytywne nastawienie do życia pozwala jej przenosić góry.

Uwielbia rytmy Salsy i Bachaty, to coś co może tańczyć bez przerwy. Emilia jest otwarta i relacyjna. Lubi ludzi, więc nie jedną integrację, wyjazdy i warsztaty Wam zorganizuje.

Acha, jeszcze ma czas na dobrą książkę, jazdę na rowerze i grę na pianinie.

Małgorzata Rychlewicz

Gosia to nasza specjalistka od tańca współczesnego – tancerka, choreografka  instruktorka, od 15 lat na scenie. Uczy  dzieci i młodzież jazzu, modern jazzu i contemporary. To bardzo ambitna, kreatywna i energiczna osóbka, a przy tym zawsze gotowa na nowe wyzwania. W tańcu i w ruchu wciąż szuka nowych rozwiązań. Dzieciakom daje wiarę w ich własne siły i pomysły, zachęca do improwizacji, ale przede wszystkim uczy konkretnych umiejętności, daje narzędzia, by faktycznie mogły wyrazić siebie.

Szkoliła się u takich sław, jak: Gil Gomes Lil, Julia Spiesser, Lucas McFarlane, Jan Ravnik, Kasia Kizior, Ricky Jinks i wielu innych.

Jest twórczynią wielokrotnie nagradzanych choreografii na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej choreografia „Na Płótnie” została nagrodzona wyróżnieniem Międzynarodowego Festiwalu Tańca w Koninie. Zdobywczyni II miejsca solo na  Ogólnopolskim Turniej Tańca w Luboniu. Zdobyła także wyróżnienie za choreografię „Morskie Opowieści” na Ogólnopolskich konfrontacjach tańca współczesnego CODA, a także trzykrotne zdobyła GRAND PRIX za choreografię na Ogólnopolskim turnieju tańca w Mosinie.

Prywatnie jest życzliwa ludziom, a jej zainteresowania – poezja, sztuki wizualne, literatura piękna – współgrają z jej specjalizacją taneczną. Na dokładkę natomiast coś zadziornego: uwielbia mocną i agresywną piłkę ręczną.

Anna Osiecka-Konieczna

Ania w Woman’s Art jest instruktorką Zumby Kids.  Ma pseudonim Sprężyna, bo jest żywiołowa, wiecznie w ruchu, a pozytywna energia wprost z niej bije.  Nic więc dziwnego, że jej ulubione style taneczne to merengue, reggaeton i taniec nowoczesny.

Ania tańczy i występuje na scenie od dziecka –  rozpoczęła od tańca towarzyskiego, disco i dance, następnie występowała w musicalach, a jako dorosła tancerka oprócz zajęć Zumby prowadziła także grupy teatralne oraz jest animuje spotkania rodzinne i zajęcia dla dzieci.

Ma bardzo solidne przygotowanie do zawodu i wykształcenie. Jest nauczycielką nauczania początkowego z 10-letnim stażem w szkole z autorskim programem opartym o wychowanie przez sztukę. Jest dyplomowaną instruktorką następujących stylów: fitness – Open Mind, fitness dla dzieci – Open Mind, zdrowy kręgosłup – Open Mind, Zumba fitness, Zumba kids and junior, salsation fitness. Ukończyła także kursy: Rytm I Melodia – pedagogika tańca dla dzieci, Pedagogika zabawy, Animatorów czasu wolnego, opiekuna kolonii.

Jest bardzo dumna z tego, jak łączy życie rodzinne, zawodowe i pasje: muzyka na żywo, śpiew, sport i bycie wśród ludzi – z nimi i dla nich.

Karina Kowalska

Ta znakomita tancerka tańca klasycznego w Woman’s Art oczywiście prowadzi lekcje baletu. To jej miłość, talent i życie. Rozkochana jest też w modern jazzie. Karina jest bardzo wesoła, ale też stanowcza, co sprawia, że najlepiej czują się z nią dzieci w wieku 3-5 lat, które kochają jej uśmiech i doskonale czują się wśród zasad, których pilnuje.

Karina jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu i ma ogromne doświadczenie sceniczne, ponieważ była tancerką Teatru Wielkiego i solistką Teatru Muzycznego w Poznaniu. Występowała na scenach w Niemczech, Finlandii, Francji.

Dzięki swojej wrażliwości na sztuki piękne i doświadczenie sceniczne pasjonuje się także muzyką filmową, w dziedzinie której jest już specjalistką.

Paulina Strzelczyk

Yesid Chala Puello

Yesid to nasz barwny ptak z Ameryki Południowej, oczywiście specjalista od latino. W Woman’s Art. uczy bachaty i salsy, które kocha najbardziej, ale świetnie czuje się też w: chacha, merengue, champeta, reggaeton. Jest bardzo śmiały, wsłuchuje się w drugiego człowieka, a przy tym jest sumienny, odpowiedzialny i cierpliwy – to mieszanka idealna instruktora tańca, prawda?

W Polce (i Europie w ogóle) uczy tańca od 13 lat. Tańczył w zespole tanecznym Yambalo (folklor kolumbijski i latino współczesne) oraz w zespole Ekobios na Universytecie tecnologica de Bolivar. Doskonalił swoje umiejętności na wielu warsztatach w Europie  – Cubamemucho, Afro Cuban festiwal i wielu innych. To starannie wykształcony tancerz, uczęszczał do: Akademii NaAcional de Artes (Bellas Artes), Universytet San Martin oraz do Universytet tecnologica de Bolivar.

Jego największe sukcesy to 2. miejsce w Primavera Salsa Open Wrocław w 2007 r. oraz 2. miejsce Ido Masters w 2008 r.

Yesid po pracy relaksuje się przy dobrej książce albo  grając na Playstation, a gdy ma chęć aktywnie spędzić czas – gra w piłkę nożną.

Hanna Woszak

Hania to nasza specjalistka od zajęć dla dorosłych – sexi ciałko i tancerka latino. To bardzo pozytywna postać, dodająca kobietom mnóstwa energii i wiary w siebie. Jest zadziwiającą mieszanką szaleństwa i odpowiedzialności.

Z Woman’s Art współpracuje od 4 lat. Prowadziła i prowadzi zajęcia z szeroko pojętego fitnessu. Tańczyła w Teatrze Tańca „Sortownia” i w Zespole Pieśni i Tańca Lusowiacy. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz jest certyfikowaną instruktorką fitnessu i trenerką personalną.

Oprócz tańca, prowadzi firmę Malowanki Hanki, w której zajmuje się wizażem i kosmetyką.

Jej praca zawodowa to także jej pasja, więc w prywatnym czasie rozwija swoje umiejętności z zakresu wizażu, ale najchętniej spędza czas ze swoim synem.

Łukasz Banach
Aneta Biadun
Paula Trzuskawska
Angelika Gumna
Katarzyna Zmyślna - Pioterek
Dalia łysek
Maja Skrzypczak
Daria Seydlewicz
Karolina Jaworska
Magdalena Śniegocka
Manuela Marsal Cabitango

Dbanie o kręgosłup ma ogromne znaczenie. Niestety, utrzymanie go w dobrej kondycji przez lata to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli wykonujemy pracę siedzącą, a aktywność fizyczna jest mocno ograniczona. W sieci można znaleźć mnóstwo porad, jak zadbać o kręgosłup, jednak znaczna część z nich cechuje się niską skutecznością.

Nasz zespół, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził do swojej oferty zajęcia wzmacniające „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym. Dzięki uczestnictwu w nich skutecznie poprawisz postawę.

Zdrowy kręgosłup – Tarnowo Podgórne

Praca siedząca, godziny spędzone przed komputerem, dźwiganie, mała ilość aktywności fizycznej, nadmierne kilogramy – to wszystko bardzo obciąża kręgosłup, czyli oś ciała. W efekcie dochodzi do przeciążeń i dolegliwości bólowych. Aby ich uniknąć, warto zadbać o zdrowy tryb życia oraz wprowadzić do codzienności aktywność fizyczną.

Z tego względu zachęcamy do skorzystania z naszych zajęć „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym. Dzięki nim zadbasz o prawidłową postawę ciała, zmniejszysz lordozę szyjną, a także zapobiegniesz odwodnieniu krążków międzykręgowych i przepuklinie dyskowej. Ponadto zapomnisz o problemach ze schylaniem się czy dolegliwościach bólowych.

Zajęcia „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym – dlaczego warto?

Nasze zajęcia „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o swoją postawę. Spotkania prowadzone są z doświadczoną specjalistką, która podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją, entuzjazmem i energią. Zawsze dba o świetną atmosferę podczas zajęć oraz dokłada wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo.

Ponadto nasza instruktorka chętnie odpowiada na pytania uczestników, doradza i dzieli się swoją wiedzą. Dzięki udziałowi w zajęciach „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym poprawisz swoją kondycję, wzmocnisz kręgosłup oraz zadbasz o prawidłową postawę.

Zdrowy kręgosłup, Tarnowo Podgórne – cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje udział w zajęciach „Zdrowy kręgosłup” w Tarnowie Podgórnym? Sprawdź cennik dostępny na stronie lub skontaktuj się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy Ci informacji o kosztach, odpowiemy na pytania, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości, a także przedstawimy szczegóły na temat zajęć.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej siedzibie. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach „Zdrowy kręgosłup” zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Dzięki regularnemu treningowi z pewnością poczujesz się dużo lepiej oraz skutecznie uchronisz swój kręgosłup przed różnorodnymi dolegliwościami.