O Nas

Woman’s Art tworzą ludzie pełni pasji – od właścicielki przez instruktorów po samych kursantów i ich rodziny. Bo to nie tylko szkoła tańca, to przede wszystkim miejsce spotkań. Nie znajdziesz tu wielkiej rywalizacji i wielkich pucharów zwycięzców, a raczej wielką rodzinę i ordery uśmiechu. W Woman’s Art przekazujemy Ci naszą pasję, wspólnie się bawimy, wszyscy się znamy i szanujemy, a przede wszystkim zdrowo odpoczywamy.

Poznaj Woman’s Art

Założycielką i właścicielką Szkoły Tańca Woman’s Art jest tancerka – Emilia Nowak. Jak sama podkreśla – założenie szkoły tańca było naturalną ewolucją w jej życiu. Od 9. roku życia uczęszczała do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu, gdzie odnosiła swoje pierwsze sukcesy, a jako dorosła tancerka pracowała w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Nie ustawała jednak w rozwoju (do tej pory trudno ją utrzymać w miejscu) i kończyła kolejne kursy instruktorskie z różnych dziedzin tańca i fitnessu. Ukończyła także studia z zakresu pedagogiki i animacji kultury, a oprócz tego została dyplomowaną menedżerką fitnessu i specjalistką w dziedzinie wellness. Chciała tańczyć i uczyć tańca, sprawiać, by ruch przynosił radość innym tak, jak jej.

Szkoła Tańca Woman’s Art rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Początkowo były to zajęcia wyłącznie w Skórzewie – baletowe dla dzieci i fitness dla dorosłych, a kolejne lokalizacje mnożyły się jak grzyby po deszczu: Lusowo, Grzebienisko i Poznań.

Woman’s Art otwiera dla Was swoją nową, własną kwaterę główną. To stylowa sala i ogromna sala ćwiczeń – 80 m kw. w Lusowie, z wygodną szatnią, poczekalnią i łazienką. W najbliższej przyszłości natomiast jest w planach otwarcie klimatycznego poddasza szkoły i tarasu – nowych miejsc spotkań i pracy.

O instruktorach Woman’s Art przeczytasz w zakładce: Instruktorzy