Fitness Tarnowo Podgórne

Uśmiech, ruch i zdrowie to rzeczy, które odnajdziesz w naszym klubie fitness zlokalizowanym niedaleko Tarnowa Podgórnego. Sympatyczna obsługa i przyjazny klimat, które cechują naszą placówkę, sprawią, że wysiłek fizyczny będzie przyjemnością. Jeśli do tego będziesz nas odwiedzać regularnie, szybko zauważysz, jak Twoje ciało się zmienia – skóra stanie się jędrna, a mięśnie widoczne. To jednak nie koniec zalet!

Postaw na doświadczenie

Zwracamy uwagę na Twoje potrzeby. Po przekroczeniu naszego progu swoją pomoc zaoferują Ci profesjonalni instruktorzy z doświadczeniem i pasją do fitnessu oraz tańca. Filozofia naszej działalności opiera się na doświadczeniach założycielki – Emilii Nowak. Jest zawodową tancerką, absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz artystką. Warto podkreślić, że występowała dekadę temu na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu. Nabyła wtedy dodatkowego doświadczenia, a Ty możesz teraz z tego skorzystać!
Oprócz zdobytej wiedzy zawodowej z fitnessu cechuje się entuzjazmem, który przenosi na innych. Jej charakter można poczuć w murach placówki, chociaż uśmiech i chęć do pomocy cechuje cały nasz personel oraz prowadzone zajęcia! Swoją energię przełożyła także na nieustanne dokształcanie się. Oprócz umiejętności tanecznych zdobyła wiedzę w zakresie fitness i wellness. Dzięki temu zapewnia profesjonalny poziom usług zatrudnianych instruktorów i jest na czasie z nowinkami ze świata fitness.

Fitness Tarnowo Podgórne – wybierz ulubione zajęcia

Zajęcia w klubie Woman’s Art to nie tylko wykonywanie ćwiczeń, ale także lifestyle, obejmujący zdrową dietę i podejście do życia. Proponujemy doradztwo w zakresie fitness, ale i zbilansowanego odżywiania oraz adekwatny do umiejętności plan rozwoju. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań i możliwości. Ćwiczenia sprawnościowe łączymy z nauką tańca m.in. jazzu, salsy i bachaty, hip-hopu, baletu czy akrobatyki artystycznej. Na zajęcia mogą uczęszczać osoby w różnym przedziale wiekowym, od dzieci po dorosłych.
Jeżeli chcesz przygotować swoje ciało na lato za pomocą fitnessu, by zwracać uwagę swoimi kształtami na plaży, pomożemy Ci w tym. Aby osiągnąć ten cel, skorzystaj z naszego autorskiego programu, który łączy trening obwodowy z elementami fitnessu. Prowadzone zajęcia dają niesamowitą przyjemność, a w międzyczasie spalasz nadmierną tkankę tłuszczową, co powodują eksplozję endorfin. Rozpoczynając trening, dopasujemy Ci ćwiczenia według potrzeb i możliwości, tak abyś mógł uczestniczyć w zajęciach w pełni, nie przemęczając się przy tym. Jeżeli dojeżdżasz z Tarnowa Podgórnego – wskażemy Ci jak najszybciej do nas dotrzeć i gdzie bezpiecznie zostawić środek transportu.

Oddaj się w dobre ręce

Klub fitness, niedaleko Tarnowa Podgórnego, proponuje wszechstronne zaplecze sportowe. W środku znajdziesz: przestronną, klimatyzowaną salę oraz niezbędne wyposażenie. Zadbaliśmy także o komfortowy układ szatni, gdzie w spokoju będziesz mógł się przebrać i zostawić swoją torbę. Wszystko w dogodnych warunkach.
Instruktorzy pracujący w klubie mają nie tylko obowiązkowe certyfikaty, ale także niezbędne doświadczenie i pasję. Dzięki temu pomogą Ci w osiągnięciu celu – popracowaniu nad gibkością ciała, zwiększeniu siły, zrzuceniu zbędnych kilogramów, albo po prostu poprawieniu samopoczucia. Nasz klub niedaleko Tarnowa Podgórnego i oferowane tutaj zajęcia fitness to dobre rozwiązanie, jeżeli chcesz połączyć dobrą zabawę i zdrowy wysiłek, zapraszamy!