Balet Tarnowo Podgórne

Zajęcia baletowe to wspaniały sposób na przyjemną aktywność dla Twojego dziecka. Balet to taniec klasyczny, który rozwinie poczucie rytmiki, pozytywnie wpłynie na równowagę, prawidłową postawę, nauczy relacji z grupą i pomoże pokonać nieśmiałość. Ćwiczenia baletowe w profesjonalnej szkole tańca to świetna zabawa i wiele korzyści dla rozwoju dziecka. Szukasz zajęć baletu w okolicy Tarnowa Podgórnego? Zapraszamy!


Balet – Tarnowo Podgórne i okolice


Szukasz idealnego miejsca na zajęcia baletowe dla Twojego dziecka, a na mapie Tarnowa Podgórnego nie znajdujesz takich zajęć? Zapraszamy do szkoły tańca Woman’s Art, która znajduje się w położonym nieopodal Lusowie. Bliska odległość gwarantuje szybki i wygodny dojazd na balet z miejscowości Tarnowo Podgórne czy Dąbrowa, a duży parking pozwoli na bezproblemowe zaparkowanie samochodu.
Szkoła tańca Woman’s Art oferuje Tobie i Twojemu dziecku ogromną salę do ćwiczeń, która ma aż 80 m2. Budynek wyposażony jest także w wygodną poczekalnię, szatnię oraz łazienkę. Zajęcia prowadzą doświadczeni, pełni pasji instruktorzy, a w szkole panuje wesoła, rodzinna atmosfera. Zajęcia są dla dzieci przyjemnością, a nie rywalizacją. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i uśmiech naszych podopiecznych. Dzięki bliskości naszej szkoły z Tarnowem Podgórnym możesz zapisać swoje dziecko na balet już dzisiaj.


Balet w szkole tańca Woman’s Art


Balet przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 8 roku życia. Podział na grupy następuje ze względu na wiek i umiejętności dzieciaków. Ćwiczenia baletowe realizowane są w grupach do 15 osób. Dzięki temu instruktorki są w stanie poświęcić potrzebną ilość uwagi każdemu uczestnikowi. Dzieci uwielbiają zajęcia baletowe, na których panuje wspaniała atmosfera, pozbawiona ducha rywalizacji.
Twoja pociecha, uczęszczająca na balet, wyniesie z zajęć wiele korzyści, które dostrzeżesz już po kilku spotkaniach. Na zajęciach odnajdą się zarówno energiczne dzieci, niemające problemów z nawiązywaniem kontaktów, jak i bardziej nieśmiałe. Nasze instruktorski zadbają, aby każde dziecko czuło się komfortowo. Jeśli w miejscowości Tarnowo Podgórne nie znalazłaś zajęć baletowych dla Twojego dziecka, zapraszamy do Woman’s Art w Lusowie.


Zalety zajęć baletowych

Wśród wielu korzyści baletu dla dzieci, najważniejsze z nich to:
• rozwija koordynację ruchową,
• wspomaga leczenie wad postawy,
• dodaje gracji i wdzięku sylwetce,
• kształtuje, usprawnia i wzmacnia śródstopie,
• zwiększa świadomość ciała,
• pozytywnie wpływa na zwiększenie płynności ruchów,
• poprawia koncentrację,
• uczy samodyscypliny i pracy w zespole,
• pomaga pokonać nieśmiałość,
• pomaga rozładować energię.